System balansujący – działanie systemu balansującego polega na wymianie pól grawitacyjno-magnetycznych naszego ciała ze środowiskiem systemu balansującego. Pola grawitacyjno-magnetyczne działaj jak dwa magnesy, które wyciągają to co ciału nie jest potrzebne i przyciągają to na co jest zapotrzebowanie w organizmie. 
Pola systemu balansującego pozytywnie wpływają nie tylko na fizyczność organizmu, ale także balansują emocje człowieka. System balansujący samoistnie dobiera odpowiednią siłę pól emocji względem danej choroby.  System posiada swoją własną aurę. Pola, które nadbudowuje system wypełniają całe pomieszczenie w którym system został umieszczony.

Jedna sesja w systemie trwa 30 minut, system współpracuje z naszymi komórkami skóry oraz komórkami wewnątrz ciała, których funkcjonowanie opiera się na plazmie. 

Po wyjściu z systemu osoba jest spokojniejsza, emocje są zbalansowane, a w efekcie wyciszone. Zbalansowane emocje maja wpływ na działanie całego organizmu, np. zwiększenie wydajności układów: krwionośnego, nerwowego, odpornościowego oraz limfatycznego. Zmianie ulega także zasilanie kości, które są producentem nie tylko białych i czerwonych krwinek ale również limfy. System nie jest w stanie, w żaden sposób zaszkodzić pracy organizmu osoby poddanej procesom, ponieważ jest podyktowany poprzez energię emocji tejże osoby. Jedyne co może wstrzymać lub spowolnić działanie urządzenia to strach uczestnika przed nowym zjawiskiem, nowym doświadczeniem, który może być podyktowany jego myślami. Jadnakże myśli po kilku wizytach ulegają rozluźnieniu, co pozwala zaistnieć procesom naprawczym w naszym ciele. 

Sam GANS zastosowany w systemie jest paliwem, które cały czas dodaje energię i pobiera energię ze środowiska naszej planety. Jest niekończącym się paliwem energetycznym. Zdrowie człowieka jest podyktowane trzema podstawowymi elementami, którymi: są: dusza, emocja, fizyczność. Dusza jest elementem początkowym i komunikuje się
z fizycznością za pomocą emocji. Wysyła informację oraz siłę pól do fizyczności używając emocji. W zależności, jak przebiega ten proces komunikacji, tworzy się problem
i dolegliwość ujawnia się fizyczności. Na przykład kamienie nerwowe są wynikiem jej błędnego działania. Każda dolegliwość tworzy się na poziomie tego przekazu informacji i siły pól za nią podążającej. Kiedy stworzymy odpowiednie warunki środowiska i pozwolimy na wprowadzenie równowagi do naszego organizmu, problemy zdrowotne nie będą miały ani warunków, ani potrzeby fizycznej manifestacji. Porozumienie i balans podstawowych elementów, z których jesteśmy zbudowani, jest gwarancją zdrowia każdej żywej istoty.

 

 

Zadzwoń