Nasza oferta

Dla kogo są
Nasze turnusy

Odczuwam coraz większe zmęczenie

Szybkie tempo życia, stresy, używki – to wszystko wpływa na Twoje samopoczucie. Z czasem pojawia się potrzeba odnowienia i dodania sobie większej energii. Nie ma lepszego sposobu, niż połączenie radykalnych metod oczyszczania i odżywienia organizmu zastosowane w naszym Centrum – każdy z jego elementów składowych sam w sobie jest znakomitym środkiem przeciw chronicznemu zmęczeniu, a ich kombinacja działa wielokrotnie szybciej na regeneracje wszystkich komórek i tkanek.

Mam objawy chorobowe​

Jeśli cierpisz na jakąś chorobę, napisz o tym w formularzu kwalifikacyjnym. Na ogół nie ma przeciwskazań – wszystkie elementy w Naszym Centrum są bezpieczne, a w niektórych wypadkach można nawet mówić o efekcie terapeutycznym. Każdy przypadek jest jednak indywidualny, stąd w sytuacji istniejącej choroby powinniśmy odbyć krótką konsultację telefoniczną z naszym lekarzem.

Na wszelki wypadek chcę się "odnowić"​

Większość z nas pod wpływem czynników cywilizacyjnych czuje się „zużyta” , nawet wtedy kiedy nie brakuje nam energii do codziennych działań. kombinacja elementów zastosowanych w naszym Centrum z pewnością przyczyni się do lepszego funkcjonowania i polepszenia Twojego samopoczucia.

Potrzebuję więcej energii na co dzień​

Budzimy się zmęczeni? Męczy nas bezsenność? Ciągle chce nam się spać? Czujemy nadchodzący „dołek”? To wszystko objawy obniżonej energii. Centrum Medycyny Przeciwstarzeniowej i Zintegrowanej to uniwersalna odpowiedź na wszystkie te pytania.

Szukam nowych dróg w naturalnym leczeniu​

Centrum Medycyny Przeciwstarzeniowej i Zintegrowanej to reakcja na współczesny świat, zdominowany przez chemiczne produkty wielkich koncernów i sztampowe podejście do świata medycznego. Bazujemy na naturze: ozon, organiczne warzywa i owoce, produkty konopne – to najlepsze co może zaoferować nam natura.

Opinie

Opinie klientów

Icon
quote icon

Michał Dyonizy - opinia na profilu facebook

Skorzystalem z zabiegu ozonoterapii, gdy grypa przykuła mnie do łóżka. Po dwóch zabiegach powróciłem do zdrowia. Miód, czosnek, cytryna i ozonoterapia. Żadnych farmaceutycznych antybiotyków. Zabiegi odbyły się w przyjemnej i komfortowej atmosferze, więc jak najbardziej polecam

Author Image

quote icon

Jarek - dentysta z Warszawy

Miałem przyjemność uczestniczenia w turnusie opartym na elementach diety Gersona, z ozonoterapią. Wspaniała, wręcz rodzinna atmosfera. Przemiłe właścicielki i personel robili wszystko, bym się czuł jak u siebie w domu. Posiłki gersonowskie bardzo smaczne, przyrządzone według oryginalnych receptur, a osiągnięcie dobrego smaku w diecie praktycznie całkowicie pozbawionej soli nie jest takie proste. . Ozonoterapia jest stosowana we wszelkich możliwych formach. Pani Krystyna jest jedynym lekarzem w Polsce mającym certyfikaty prof. Shallenbergera upoważniające Ją do stosowania i wdrażania jego metod ozonoterapii. Sam , jako osoba z wykształceniem medycznym proponowałem by uruchomiła cykl szkoleń z ozonoterapii dla lekarzy, bo wiedza i praktyka, jaką posiada w tej dziedzinie jest ogromna. Na miejscu można też skorzystać z wielu form psychoterapii, min. Theta Healingu, muzykoterapii. Skuteczność terapii znacznie zwiększają produkty bazujące na leczniczych wyciągach z konopii. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam serdecznie.

Author Image

quote icon

Jolanta Miłosz

To były najlepsze dni tego roku. Przez pięć dni się odnowiłam całkowicie! Sesje muzykoterapii.

Author Image

Konsultacja

Umów się na konsultację

Potrzebujesz pomocy lub konsultacji, uzupełnij formularz, a Nasz specjalista mówi Cię na bezpłatną konsultację telefoniczną w dogodnym dla Ciebie terminie.

    Zadzwoń