Kody emocji – to metoda opracowana przez dr Bradleya Nelsona polegająca na wyciszeniu emocji  i naprawy każdej dziedziny życia. 

Lista dolegliwości o podłożu emocjonalnym: ADHD, alergie, astma, autyzm, bezpłodność, bezsenność, bóle głowy, bóle pleców, bóle kolan, bóle oczu, bóle kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego, bóle barków, choroby jelit, choroba Parkinsona, cukrzyca, depresja, impotencja, lęki, migrena, łokieć tenisisty, nerwobóle, niska samoocena, nowotwory, choroby tarczycy, nadwaga, zapalenia zatok, schorzenia przełyku – przepuklina rozworu przełykowego, choroby immunologiczne, stwardnienie rozsiane, toczeń układowy, nałogi, zespół chronicznego zmęczenia, zespół cieśni nadgarstka, zespół jelita drażliwego, zgaga.

Uwalnianie emocji polega na identyfikacji emocji i jej usunięciu dzięki delikatnemu oddziaływaniu na meridian zarządzający przebiegający przez głowę i kręgosłup. Pozbycie się emocji często nieświadomych, napięć, sprawia, że jesteśmy pozytywnie nastawieni do życia i pozbywamy się dolegliwości.

Metoda dr Bradleya Nelsona pokazuje jak chorujemy i jak możemy się leczyć, udowadnia, że w naszych ciałach przechowywane  jest szerokie spektrum uwięzionych emocji, które są przyczyną chorób o podłożu psychosomatycznym.  Metoda ta pozwala odwrócić życie o 180 stopni.

Zadzwoń